У Понорницькій громаді працювала мобільна бригада лікарів-гінекологів

За підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення у співпраці з Благодійною організацією «100 % життя» з листопада по грудень 2023 року на території Понорницької громади працювала мобільна бригада лікарів-гінекологів з Чернігівського пологового будинку.

10:29 22.12.2023

Транспортні послуги для маломобільних груп населення сільської місцевості

За підтримки Гуманітарного фонду для України (UkraineHumanitarianFund (UHF), Благодійний фонд "Рокада" допомагає маломобільним групам населення Чернігівської області, дорослим та дітям з інвалідністю, відвідати лікарні для медичного огляду чи лікування, державні заклади для оформлення документів або переїхати в інше місце проживання, тощо.

09:40 22.12.2023

Увага! 26 грудня відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

26 грудня 2023 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради прийом громадян проводитиме фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

09:01 22.12.2023

До Понорницької територіальної громади завітала Данська Рада у справах біженців

Данська Рада у справах біженців (DRC) – це незалежна, неурядова, неприбуткова гуманітарна організація, яка ставить за мету надання захисту внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомагає у пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. Діяльність DRC базується виключно на гуманітарних принципах і пріоритетності прав людини.

15:17 20.12.2023

У Понорницькому ліцеї відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У час жорсткої війни обов’язком кожного з нас є підтримка та допомога українській армії. Тільки працюючи разом, на фронті чи в тилу, ми зможемо здобути перемогу. Так вважає й освітянська спільнота Понорницької громади.

09:59 20.12.2023

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності: кому виплачують 100 % середньої заробітної плати (доходу)?

Відповідно до статті 17 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб залежить від страхового стажу та виплачується як:

08:32 20.12.2023

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата проводить вебінар

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата продовжує активну інформаційну підтримку підприємців та запрошує 21 грудня 2023 року всіх охочих на безоплатний вебінар на тему: «Актуальні державні та міжнародні грантові програми для бізнесу».

19:53 19.12.2023