Дата: від до Скинути

Інтернет-торгівля: отримання розрахункового документу необхідне для захисту прав споживача

Державна податкова служба України неодноразово звертає увагу, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).

09:40 11.01.2024

Отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами можна у податковій інспекції за місцем здійснення діяльності

Головне  управління ДПС у Чернігівській області нагадує суб’єктам господарювання, що здійснювати торгівлю підакцизними товарами  можна лише за наявності відповідної ліцензії.  Сюди відноситься роздрібна торгівля: алкогольними напоями (крім столових вин), тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, або пальним.

09:32 11.01.2024

З 2 січня оголошена приписка до призовної дільниці юнаків 2007 року народження

На підставі статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської районної військової адміністрації від 01.12.2023 № 215 та рішення голови Новгород-Сіверської міської ради від 30.11.2022 № 303 з 2 січня по 29 березня 2024 року оголошена приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2007 року народження.

11:30 09.01.2024

Учителі початкових класів Понорницької громади отримали нові корисні знання

5 січня 2024 року вчителі початкових класів Понорницької ТГ на базі Авдіївського ліцею отримали позитивний імпульс в рамках реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

11:50 06.01.2024