Дата: від до Скинути

Який розмір плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців встановлений в 2024 році?

Розмір плати за видачу дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства визначений у статті 42-4 Закону України "Про зайнятість населення". Цей розмір залежить від строку дії дозволу.

10:04 18.01.2024

Щодо забезпечення можливості проведення розрахунків за допомогою платіжних карток та банківських терміналів

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує платникам податків про визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних за стосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова) вимоги до порядку здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів.

08:45 18.01.2024

Сплачуйте за розподіл газу в особистому кабінеті «Газмережі»

Завантажити квитанцію, переглянути стан рахунку, передати показання, а головне – сплатити за розподіл газу, все це можна зробити в особистому кабінеті my.grmu.com.ua! Тим паче, що січневі електронні рахунки за розподіл газу - вже у вашому особистому кабінеті «Газмережі»!

11:59 17.01.2024

Підтримка ветеранів війни: від діалогу до працевлаштування

Щоб допомогти ветеранам війни адаптуватися до мирного життя, знайти роботу і побудувати кар’єру, служба зайнятості пропонує їм низку дієвих послуг та заохочує роботодавців працевлаштовувати таких громадян.

11:47 17.01.2024

Щодо ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до статей 7 та 8 Закону України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 01.01.2024 установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 3028 грн та мінімальної заробітної плати у сумі 7100 гривень.

11:32 17.01.2024

Як внутрішньо переміщеним особам отримати пільги на оплату ЖКП?

Пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу надається внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, або їх законним представникам після надання заяви, до якої додається у разі потреби довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, до органів Пенсійного фонду України.

11:16 17.01.2024

Збираємо потребу в насінні овочів до посівної 2024 року!

У межах проєкту "Згуртовані громади", який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі - ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

11:08 17.01.2024

До уваги фізичних осіб-підприємців! У 2024 році розміри єдиного соціального внеску змінюються

З 01.01.2024 набрав чинності Закон України від 09 листопада 2023 року № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік» (далі – Закон № 3460). Статтею 8 Закону № 3460 встановлено з 1 січня 2024 року мінімальну заробітну плату 7100 грн, з 1 квітня – 8000 грн.

10:52 17.01.2024

Скільки коштує докупити один місяць страхового стажу у січні 2024 року?

Для того, щоб до страхового стажу було зараховано один повний місяць, сума добровільного пенсійного внеску повинна бути не меншою від розміру мінімального страхового внеску, який визначається як 22 % від розміру мінімальної заробітної плати.

10:14 17.01.2024