Коротко про засідання виконавчого комітету селищної ради від 14 лютого

Соціальні, фінансові, комунальні питання розглянули під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 14 лютого. Усього в порядку денному було понад 40 питань з життєдіяльності громади та її мешканців.

16:34 14.02.2024

Привітання з Днем Святого Валентина

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, котрі відображають любов та пристрасть усіх закоханих.

10:36 14.02.2024

Міністерство економіки України проводить опитування серед бізнесу щодо зменшення регуляторного навантаження

У рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

15:13 13.02.2024

Подати/отримати документи без відвідування державних установ? Засобами вебпорталу ПФУ – просто!

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) реалізована можливість без відвідування державних установ отримати онлайн довідки та іншу інформацію, передбачену функціоналом вебпорталу.

14:56 13.02.2024

Мінсоцполітики та ООН розширюють підтримку людей з інвалідністю

Кабмін погодив пропозиції Мінсоцполітики щодо реалізації за участю Всесвітньої продовольчої програми ООН спільного проєкту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.

10:39 12.02.2024

Вітаємо з Днем народження голову Понорницької громади Віктора Івановича Іващенка!

Сьогодні свій День народження відзначає голова Понорницької територіальної громади – мудрий, досвідчений, авторитетний, наполегливий і самовідданий управлінець, людина з високою відповідальністю та активною громадською позицією Віктор Іванович Іващенко.

06:52 11.02.2024