Дата: від до Скинути

До уваги населення! 27 лютого відбудеться прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

27 лютого 2024 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні Понорницької селищної ради проводитиме прийом громадян фахівець відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Жук Олена Миколаївна.

11:43 22.02.2024

Опитування для роботодавців

Служба зайнятості запрошує роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економіки України разом Міжнародною організацією з міграції.

11:28 22.02.2024

Якщо ви хочете стати патронатним вихователем, звертайтесь до служби у справах дітей

Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше - це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини.

10:13 22.02.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно з тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

09:25 21.02.2024

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з метою залучення представників громадськості Понорницька селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Понорницької селищної територіальної громади.

17:37 20.02.2024

Відбувся захід до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого – скорботна дата – День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

12:28 20.02.2024