Дата: від до Скинути

Звітуємо про надходження та використання коштів благодійної скриньки на підтримку ЗСУ

Понорницька громада продовжує підтримувати наших сильних і незламних військовослужбовців та направляти благодійні внески на потреби Збройних сил України. У цьому пості звітуємо про надходження та використання коштів на початку 2024 року.

14:48 13.03.2024

Що таке патронат? Кому потрібна ця послуга? Хто може стати патронатним вихователем?

Щороку в українських судах задовольняють тисячі справ про позбавлення батьківських прав. Тобто тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування.

10:03 13.03.2024

Збережемо первоцвіти!

Щорічно у весняно-літній період на території України проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної книги України, відповідно до вимог законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України».

09:57 13.03.2024

Обговорили актуальні питання організації трудових відносин в умовах воєнного стану

Воєнний стан кардинально вплинув на всі сфери життя українців. Багато змін торкнулись і трудового законодавства та, як наслідок, організації трудової діяльності на підприємствах і в установах. За таких обставин застосування нових норм на практиці й досі викликає низку запитань і потребує роз'яснень. Тому, сьогодні, 12 березня, в Понорницькій селищній раді говорили про актуальні питання організації трудових відносин в нинішніх умовах воєнного стану.

14:58 12.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги - це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду - допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

12:13 12.03.2024

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), що реалізує інноваційну програму для молоді UPSHIFT, профінансує відкриття молодіжного простору «ПАЗЛ» в Понорниці

Команда Понорницької молоді визначила проблему, на початку лютого представила її на буткемпі у м. Чернігів та отримала фінансування на відкриття молодіжного простору в КЗ «Понорницький селищний будинок культури».

11:56 12.03.2024

Підтримка ВПО: відбулась зустріч з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд» Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

У рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» сьогодні у Понорницькій селищній раді відбулась координаційна зустріч з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд» Стабілізейшен Суппорт Сервісез», що реалізує цей проєкт за підтримки Агенства ООН у справах біженців.

16:52 11.03.2024

Знову сумна звістка надійшла в нашу громаду... Зупинилось серце Захисника України Савицького Олександра Володимировича

Учора, 9 березня, у районі населеного пункту Дробишеве Краматорського району Донецької області зупинилося серце нашого Захисника з с. Шаболтасівка Савицького Олександра Володимировича.

13:10 10.03.2024