Березневі підвищення пенсій на Чернігвщині

З 1 березня 2024 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року № 185 "Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році" в Чернігівській області проведена індексація пенсій. Індексації підлягають пенсії, призначені до 31 грудня 2023 року включно.

10:28 19.03.2024

Анонс вебінару «Використання житлових сертифікатів»

Запрошуємо долучитись до онлайн-вебінару «Використання житлових сертифікатів», що буде проведений регіональною командою Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» 21 березня 2024 р. Початок заходу о 15:00.

10:18 19.03.2024

У просторі «Незламні» відбувся тренінг з медіаграмотності

Вчорашня пʼятниця, 15 березня, у просторі «Незламні», що в Понорницькому будинку культури, пройшла продуктивно. Жінки з Понорницької громади, серед яких були й представниці селищної ради, під керівництвом професійної тренерки з Чернігова Анастасії Улюшевої вчились розпізнавати медійні фейки і не тільки.

10:15 16.03.2024

У Понорниці привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення селищний голова Віктор Іващенко привітав з професійним святом працівників однієї з найважливіших галузей нашої громади – комунальної.

13:23 15.03.2024

У Понорницькій селищній раді пройшов консультативно-методичний день апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації

З метою надання методичної і практичної допомоги сьогодні, 14 березня, у Понорницькій селищній раді був проведений консультативно-методичний день представниками апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації з питань організації роботи виконкому, стану реалізації делегованих повноважень, роботи зі зверненнями громадян, ведення військового обліку та здійснення заходів цивільного захисту.

16:30 14.03.2024

Разом ми – сила! Розпочалась робота з упорядкування кладовищ громади

Відповідно до ініціативи селищного голови Віктора Іващенка, яку він днями озвучив на засіданні сесії селищної ради, та у зв’язку з настанням сприятливих погодних умов, наближенням Великодніх і поминальних днів розпочалось прибирання кладовищ у громаді.

15:09 14.03.2024