Дата: від до Скинути

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж (ВБСГ) – це ваша безпека та безпека людей, що живуть поруч

Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.

16:09 03.04.2024

Ми пам’ятаємо... Перша річниця загибелі Героїв-земляків Миколи Топчія та Романа Чепурного

3 квітня минає перша річниця з дня загибелі в жорстокій війні двох наших мужніх воїнів, Героїв-патріотів, жителів Понорницької громади Миколи Федоровича Топчія з Понорниці та Романа Володимировича Чепурного з Авдіївки.

11:01 03.04.2024

Витримали й не скорилися: Чернігівщина відзначає другу річницю своєї незламності

24 лютого 2022 року російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Від перших годин війна для українців стала справді народною війною. Наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

10:21 03.04.2024

Разом ми – сила! Розпочалось прибирання кладовищ у Покошицькому старостинському окрузі

Кладовища нашої громади поступово набувають охайного вигляду завдяки спільним зусиллям працівників підприємств, установ, організацій та небайдужих громадян. Сьогодні розпочались роботи в Покошицькому старостинському окрузі.

16:54 02.04.2024

Перший відділ Новгород-Сіверського РТЦК та СП запрошує на навчання до військових вищих навчальних закладів та військових коледжів

Перший відділ Новгород-Сіверського районного територіального центром комплектування та соціальної підтримки проводиться набір кандидатів для вступу до військових вищих навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС) Збройних Сил України.

15:38 02.04.2024

Військова служба за контрактом

Перший відділ Новгород-Сіверського РТЦК та СП проводить набір на військову службу за контрактом в Збройні Сили України:

15:33 02.04.2024

Що робити замість спалювання листя та рослинних залишків?

Із настанням весняної пори року чимало «господарів» на своїх присодибних ділянках почали спалювати суху траву, торішнє опале листя, рослинні залишки і не тільки, не замислюючись про небезпеку такого процесу для свого здоров’я, а також здоров’я усіх, хто поряд, та екологічного стану території загалом.

12:27 02.04.2024

Щодо державної підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Звертаємо вашу увагу, що постановою кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 16 серпня 2020 року № 918 (далі – Порядок).

11:17 02.04.2024