Ваше життя - головна цінність: інформація для мешканців прикордонних територій

Найправильніший вибір для мешканців територій на кордоні з росією - переїзд у безпечні регіони. Люди, які покинули свої домівки, можуть розраховувати на безоплатне житло і грошову допомогу від держави, міжнародних організацій та волонтерів. Деталі - нижче.

09:35 09.02.2024

Порада дня від ТОВ "Газмережі": відмовтеся від непотрібних вам паперів!

А чи замислювалися ви скільки накопичується непотрібних паперів у вас вдома? Коробки з-під цукерок, пакувальний папір, рекламні листівки та зрештою старі платіжки за комунальні послуги. Впізнали себе?

16:57 08.02.2024

До Міжнародного дня рідної мови проводиться Всеукраїнський конкурс на мовну тематику

Національним Фестивалем "Код Нації" спільно з проєктом "ПроМову" оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

13:34 08.02.2024

До уваги жителів громади! Рейс Радичів – Новгород-Сіверський працюватиме на постійній основі

Як повідомлялось раніше, 30 січня та 1 лютого цього року в громаді здійснено тестування нового автобусного маршруту, який курсував із села Радичів до міста Новгород-Сіверський та у зворотному напрямку.

14:55 06.02.2024