Дата: від до Скинути

Банк одягу КУ "Центр надання соціальних послуг" поповнися новим завозом одягу та засобами гігієни

Нещодавно Банк одягу комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Понорницької селищної ради поповнися новим завозом одягу, який був у вжитку та засобами гігієни. Дана подія відбулася завдяки Програмі підтримки діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в Понорницькій ОТГ на 2022 рік.

17:20 31.01.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.

16:51 31.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

10:56 27.01.2022

Заплановано виїзд мобільної бригади з вакцинації у села Покошичі, Мезин, Курилівка та Деснянське

Новгород-Сіверська районна державна адміністрація повідомляє, що згідно з графіком виїзду мобільних бригад з вакцинації, затвердженого Управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, заплановано виїзд мобільної бригади Понорницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини у села Покошичі, Мезин, Курилівка, Деснянське 27 січня 2022 року з 10.00 до 13.00 години.

10:30 26.01.2022

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

11:59 24.01.2022

У громаді відбулись заходи з нагоди Дня Соборності України

21 січня 2022 року, в переддень великого державного свята - Дня Соборності України, відбулося покладання живих квітів до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні та воїнам, загиблим в зоні проведення АТО» в селищі Понорниця.

16:03 21.01.2022