Міністерство економіки України проводить опитування серед бізнесу щодо зменшення регуляторного навантаження

Дата: 13.02.2024 15:13

Фото без описуУ рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

Опитування проводиться з метою реалізації Міністерством економіки України заходів із зменшення регуляторного навантаження на бізнес (дерегуляції господарської діяльності).

Що таке дерегуляція?

• допомога бізнесу під час війни;
  • усунення барʼєрів для підприємців у різних сферах діяльності;
  • спрощення вимог для створення та ведення бізнесу;
  • створення рівних та зрозумілих умов ведення господарської діяльності для всіх суб’єктів;
  • подолання корупції шляхом цифровізації.

Інформація, отримана за результатами опитування, дасть можливість зрозуміти фінансове та часове навантаження на бізнес для виконання різних регуляторних вимог, під час господарської діяльності, та буде використана для прийняття остаточних рішень щодо скасування таких вимог, їхньої оптимізації (зокрема оцифрування) тощо.

Звертаємося до представників місцевого бізнесу з проханням долучитися до цього опитування за посиланням: https://deregulation.online/.

З детальною інформацією про дерегуляційну реформу можна ознайомитися за посиланням: https://deregulation.me.gov.ua/.