Дата: від до Скинути

Фахівці Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації відвідали Понорницьку селищну раду

Сьогодні фахівці Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації, в особі заступника директора Підгайного Петра Михайловича та викладача Центру Негоди Олександри Іванівни, провели навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації  «Регламентація роботи та ведення діловодства в селищній раді та її виконкомі. Участь депутатів у діяльності ради» в Понорницькій селищній раді.

15:35 04.02.2022

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників  потрібно звітувати у службу зайнятості

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників потрібно звітувати у службу зайнятості

Відповідно до законодавства про зайнятість населення, інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (звітність за формою № 4-ПН) подається підприємством, установою, організацією за місцем реєстрації платника єдиного внеску до служби зайнятості не пізніше ніж за 2 місяці до масового вивільнення працівників (у разі вивільнення держслужбовців – не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення).

16:42 03.02.2022

Пташиний грип: симптоми та профілактика хвороби

Грип птиці - інфекційне захворювання птиці, що характеризується ураженням органів дихання та системи травлення викликаного вірусами грипу А. Віруси грипу типу А можуть інфікувати не лише людей, а й багато видів тварин і птахів, у тому числі курей, качок, свиней, коней, ховрахів тощо. Підтип вірусу грипу H5N1 є одним з найнебезпечніших (високопатогенних) вірусів грипу. Інфіковані птахи поширюють вірус через свою слину, носові секреції та послід.

16:05 03.02.2022

Що треба знати про застосування РРО

Не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.

15:15 03.02.2022

В Україні вводять обов'язкову перевірку на сп'яніння учасників ДТП

У Верховній раді зареєстровано законопроєкт № 6558, яким запроваджується обов'язкова перевірка на алкогольне або наркотичне сп'яніння учасників аварій з травмованими або загиблими. Зараз такий огляд проводиться на розсуд поліції.

16:45 02.02.2022

1 лютого стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО-2022

У вівторок, 1 лютого, розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та триватиме до 9 березня. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

16:32 02.02.2022

За дискримінацію у вакансіях - штраф

З 8 січня 2022 року роботодавців штрафуватимуть, якщо у своїх вакансіях вони зазначатимуть бажану стать кандидата, вік, расу чи колір шкіри. Також під забороною вимоги щодо мовних, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, освіти тощо.

15:12 02.02.2022