Відбувся захід до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 12:28

20 лютого – скорботна дата – День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості героїв у Понорниці на меморіальному комплексі відбувся мітинг-реквієм за участю представників селищної ради, підприємств та установ селища, учнів Понорницького ліцею, небайдужих громадян. Зворушливо й проникливо звучали слова про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто вийшов на Майдан та про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Учасники мітингу хвилиною мовчання відділи шану світлій пам'яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих у протистоянні російській агресії, поклали квіти до меморіалу, присвяченому подіям Революції Гідності, та пройшли до постеру на честь наших Захисників, біля якого також відбулась церемонія покладання квітів.

Вічна пам'ять Небесній Сотні! Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну!