Новини Державної служби зайнятості

Уряд спрощує реєстрацію в Державній службі зайнятості українців, які втратили роботу під час дії воєнного стану. Відповідна постанова прийнята на засіданні Уряду за поданням Міністерства економіки.

11:31 19.05.2022

Особливості реєстрації, перереєстрації безробітних та нарахування виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”.

12:13 07.04.2022

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників потрібно звітувати у службу зайнятості

Відповідно до законодавства про зайнятість населення, інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (звітність за формою № 4-ПН) подається підприємством, установою, організацією за місцем реєстрації платника єдиного внеску до служби зайнятості не пізніше ніж за 2 місяці до масового вивільнення працівників (у разі вивільнення держслужбовців – не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення).

16:42 03.02.2022

За дискримінацію у вакансіях - штраф

З 8 січня 2022 року роботодавців штрафуватимуть, якщо у своїх вакансіях вони зазначатимуть бажану стать кандидата, вік, расу чи колір шкіри. Також під забороною вимоги щодо мовних, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, освіти тощо.

15:12 02.02.2022