Новини Державної податкової служби України

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

12:12 17.08.2023

Кому дозволено зазначати назву товару (послуги) у фіскальних касових чеках у спрощеному вигляді

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі - Закон № 3219) звертає увагу на наступне.

10:18 16.08.2023

Що треба знати підприємцям Чернігівщини про використання РРО та програмних РРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує платникам податків, що відповідно до вимог Податкового кодексу України, обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій з 01 січня 2022 року є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції незалежно від виду діяльності та обсягу доходів за винятком фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку 1-ї групи.

12:05 14.08.2023

Податківці звертають увагу платників на найбільш поширені порушення при використанні РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області в ході здійснення контрольно-перевірочних заходів проводить роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизної групи товарів.

11:55 11.08.2023