Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем працівника природно-заповідної справи

Дата: 07.07.2024 08:00

Фото без описуШановні працівники установ природно-заповідного фонду!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!

Це свято – ще один привід привернути увагу до значущості праці працівників заповідної справи. Адже саме вашими зусиллями вдається зберегти унікальні куточки природи, які радують нас сьогодні, і якими будуть пишатися наші внуки і правнуки в майбутньому.

Переконаний, що завдяки вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Понорницької громади – невід’ємної частини мальовничої природи України.

Ваша наполегливість та відданість справі заслуговує поваги та вдячності. Тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить вам тільки задоволення та радість, надихає на нові звершення та успіхи у природоохоронній діяльності.

Зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо нашу Батьківщину!

З повагою – селищний голова Віктор Іващенко