Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 08:37

Фото без описуШановні правоохоронці!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем Національної поліції України.

Служба у лавах поліції ніколи не була легкою справою, особливо зараз, коли йде війна в нашій країні. Забезпечувати порядок на території, ефективно взаємодіяти з іншими військовими підрозділами, і разом з тим повертати довіру населення до правоохоронної системи – це складні задачі, які ви кожного дня виконуєте з гідністю.

Від імені всіх мешканців громади дякую вам за сумлінну службу! Нехай ваша нелегка, але почесна праця буде нагороджена повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою виконання професійних обов'язків!

З повагою – селищний голова Віктор Іващенко