Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить онлайн-семінар для платників екологічного податку

Дата: 02.05.2024 14:39

Фото без описуЗ метою інформування платників про зміни, що відбулись у частині складання і подання податкової звітності та уточнюючих податкових декларацій з екологічного податку та в рамках заходів з надання інформаційно-консультативної допомоги платникам екологічного податку Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про проведення онлайн-семінару.

Зустріч у форматі онлайн відбудеться 02.05.2024.

Питання, що будуть розглядатися:

• Актуальні питання складання та подання податкової звітності з екологічного податку.
  • Опрацювання з платниками тематичного матеріалу «Порядок заповнення податкової декларації з екологічного податку», який розміщено на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Головна/Банер/Онлайн-навчання/Екологічний податок/ Податкова звітність/Порядок складання та внесення змін».
  • Питання – відповіді.

Початок о 14.00.

Підключення за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/2298850609ідентифікатор: 229 885 0609, код доступу: 123456.

Важливо! У разі оголошення повітряної тривоги початок заходу переноситься! Захід починається через 20 хвилин після закінчення повітряної тривоги!