Анонс зустрічі з аграріями Чернігівської області в рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів в сільському господарстві»

Дата: 29.03.2024 09:41

Фото без описуЗ метою підвищення обізнаності сільгоспвиробників, які мають в своєму обробітку до 500 га землі, про нові можливості із залучення кредитного фінансування 02 квітня 2024 року в м. Чернігів відбудеться зустріч з аграріями Чернігівської області в рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів в сільському господарстві».

Більш повну інформацію про місце проведення учасники заходу отримають після реєстрації. Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/h6NiYpsBaeGTcus26.

Програма заходу:

10:30-11:00 Реєстрація учасників. Вітальна кава.

11:00-11:30 Вітальні промови:

• В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації;
  • Олеся Омеляненко, експерт з комунікацій та інформаційних кампаній, IFC, World Bank Group (онлайн);
  • Іван Якуб, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівської області, голова фермерського господарства «Соната»;
  • Інеса Андрієтті, член правління Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, керівник відділу аналітики та ІТ-підтримки.

11:30-12:30 Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

• Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві:
    Римма Олексенко, експертка з питань доступу до фінансування ТОВ «Агріаналітика» (25 хв).
  • Нові кредитні програми для аграріїв під гарантії Фонду:
    Сергій  Чигринець, заступник директора Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» (10 хв);
    Євген Мосич, хаступник начальника філії Чернігівського обласного управління АТ  «Ощадбанк» з мікро-, малого та середнього бізнесу (10 хв).
  • Питання-відповіді (до 15 хв).

12:30-12-40 Підсумки.

12:40-13:30 Кава та легкі закуски. Неформальне спілкування учасників заходу.

Місце проведення: буде повідомлено зареєстрованим учасникам (на електронну пошту/телефон).

Онлайн реєстрація: https://forms.gle/h6NiYpsBaeGTcus26