Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 08:26

Шановні працівники комунальної галузі Понорницької громади!

Фото без опису

У цей день щиро вітаю вас зі професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Ваша професійна діяльність є невід'ємною складовою комфорту та благополуччя нашої громади. Саме завдяки вашій тяжкій праці наші будинки знаходяться в належному стані, мешканці ходять чистими вулицям, ми цілодобово отримуємо всі необхідні види комунальних послуг.

Висловлюю слова вдячності та пошани кожному працівникові житлово-комунальної сфери за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, копітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте щодня на благо людей! Важливо відзначити ваш високий рівень та сталеву витримку в умовах сьогодення, коли наш край разом з усією Україною протистоїть ворожій агресії.

Хочу побажати вам міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, успіхів у професійній діяльності та невичерпної енергії для подальших досягнень. Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена!

З повагою - Понорницький селищний голова Віктор Іващенко