У Понорниці привітали працівників житлово-комунального господарства з професійним святом

Дата: 15.03.2024 13:23

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення селищний голова Віктор Іващенко привітав з професійним святом працівників однієї з найважливіших галузей нашої громади – комунальної.

У Понорницькому будинку культури зібрався колектив Комунального підприємства «Понорниця» – люди, які забезпечують комфорт у наших оселях, чистоту та порядок на території громади та стабільну роботу всіх комунальних систем.

Віктор Іванович подякував присутнім за їхній професіоналізм та відданість роботі, щоденну нелегку працю, адже інколи люди цієї професії мають ненормований робочий день, працюють з раннього ранку до пізньої ночі та виконують свої обов’язки у складних погодних умовах. Побажав їм миру, міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, бадьорості й душевного спокою.

За традицією офіційна частина заходу завершилась врученням нагород та цінних подарунків.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства громади, високий рівень професійної майстерності та з нагоди професійного свята Грамотами Понорницької селищної ради нагороджені:

• Кабанцов Євгеній Юрійович, слюсар аварійно-відновлювальних робіт Комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради;
  • Андрейча Юрій Григорович, тракторист Комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради;
  • Пушкар Олег Іванович, тракторист Комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради.

Подяки Понорницької селищної ради оголошені:

• Залозному Віктору Васильовичу, заступнику директора Комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради;
  • Носенко Аллі Миколаївні, економісту Комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради.

Слова вітань та вдячності на адресу колег прозвучали й від директора комунального підприємства Миколи Кашича, який також вручив відзнаки кращим працівникам.

Грамотами КП «Понорниця» нагороджені Геращенко Андрій Миколайович, Смашний Віктор Іванович, Гарист Тетяна Валентинівна та Ященко Віктор Іванович. Подяки КП «Понорниця» оголошені Власенку Василю Миколайовичу, Сорокошичу Віктору Степановичу.