У Понорницькій селищній раді пройшов консультативно-методичний день апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації

Дата: 14.03.2024 16:30

З метою надання методичної і практичної допомоги сьогодні, 14 березня, у Понорницькій селищній раді був проведений консультативно-методичний день представниками апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації з питань організації роботи виконкому, стану реалізації делегованих повноважень, роботи зі зверненнями громадян, ведення військового обліку та здійснення заходів цивільного захисту.

Ірина Воронько, начальник відділу організаційної роботи апарату РДА, Володимир Жеребок, начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту апарату РДА, Маргарита Колупайко, головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА, Тамара Щепочкіна, начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування РДА та Світлана Острик, головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи апарату РДА ознайомились з відповідними документами, надали консультаційну допомогу і роз’яснення, налаштували працівників селищної ради на подальшу співпрацю та взаємопідтримку. Плідно попрацювали з селищним головою, його заступником, керуючою справами виконкому та працівниками загального відділу і відділу організаційної та кадрової роботи селищної ради.

Дякуємо спеціалістам Новгород-Сіверської райдержадміністрації за надану підтриму, що сприятиме підвищенню ефективності роботи селищної ради, її виконавчого комітету та розвитку громади загалом.