8 березня - Міжнародний жіночий день

Дата: 08.03.2024 08:18

Фото без опису8 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир. По-іншому це свято ще називають Міжнародним жіночим днем.

Цей день цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. І не даремно, адже сучасній жінці підвладно все. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю від ворога.

В умовах війни наші жінки демонструють безпрецедентні відвагу та готовність до самопожертви. Вони несуть службу в Збройних силах України, допомагають пораненим та внутрішньо переміщеним особам, займаються волонтерством, борються за майбутнє своїх дітей і майбутнє нашої України та з кожним днем наближають Перемогу.

Дорогі жінки Понорницької громади!

Висловлюю вам слова вдячності за той неоціненний внесок, який кожна з вас щоденно робить у різних сферах життя на благо нашої громади.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Щоб завжди з вами були здоров’я, любов та щастя.

Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя й втрат в ці тяжкі дні, повернуться з війни живими і неушкодженими ваші чоловіки, сини, брати, батьки, онуки. А на нашій рідній землі хай якнайшвидше запанує мир!

Без Вас неможливо уявити наш світ. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний.

Ви – сильні!

Ви – вільні!