Бібік Анатолій Васильович (21.11.1964 - 03.01.2024, смт Понорниця)

Дата: 27.02.2024 09:27

Фото без опису

Анатолій Васильович Бібік народився 21 листопада 1964 року в смт Понорниця, де провів своє дитинство і закінчив школу.

У мирному житті чоловік був зварювальником-професіоналом, займався ремонтними роботами, добре розбирався в техніці. Його знайомі говорять, що він був дуже доброю людиною. Якщо хтось про щось просив – ніколи не відмовляв, завжди казав: «Своє підожде».

На військову службу, щоб захистити рідну країну від ворога, вирішив іти добровольцем. Спочатку Анатолій Васильович був у складі роти охорони першого відділу РТЦК та СП. З лютого 2023 року призваний до лав Збройних сил України, а в травні після військової підготовки направлений на Авдіївський напрямок. У війську служив сапером інженерно-саперного відділення військової частини А 4007.

Загинув Герой 3 січня 2024 року внаслідок ракетного обстрілу противника під час виконання службових обов’язків поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області. У будинок, де перебував Анатолій Бібік, влучила ворожа ракета. Воїн отримав тяжкі поранення, несумісні з життям.

Церемонія поховання Анатолія Бібіка відбулась 10 січня в смт Понорниця.