Ященко Юрій Федорович (07.09.1982 - 23.09.2023, с. Радичів)

Дата: 27.02.2024 09:19

Фото без описуЮрій Федорович Ященко народився 7 вересня 1982 року в селі Радичів. Там виріс і навчався в школі. Був простим сільським хлопцем: трудолюбивим, спокійним, людяним, щедрим, справжньою підтримкою для батьків. Захоплювався малюванням та фотографією.

У шкільні роки навчався в Чернігівському ліцеї з підвищеною військово-фізичною підготовкою. Потім – у Пенітенціарній академії України в м. Чернігів. Після закінчення навчання хлопця направили на роботу в Сумську область. Деякий час він працював у одному із закладів, де утримуються ув’язнені. Також мав роботу в охоронній структурі.

Коли почалося широкомасштабне вторгнення, не чекаючи повістки, у лютому 2022 року Юрій вирішив добровольцем піти до лав Збройних сил України. Стояв на блокпостах на території колишнього Коропського району. У квітні військового направили у зону бойових дій. Спочатку служив поблизу міста Слов’янськ, а згодом – міста Волноваха Донецької області. Захищав нашу державу у складі 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти військової частини А 4532 Збройних сил України. Був навідником.

За офіційними даними першого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Ященко загинув 23 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Поховання загиблого Героя з усіма почестями відбулось 29.09.2023 в селі Радичів.