Чепурний Роман Володимирович (31.07.1995-03.04.2023, с. Авдіївка)

Дата: 27.02.2024 09:07

Фото без описуРоман Володимирович Чепурний народився 31 липня 1995 року в селі Авдіївка. Закінчив місцеву школу, навчався у Глухівському сільськогосподарському коледжі.

З 2015 по 2018 рік проходив військову службу за контрактом на посаді водія військових транспортних засобів. У 2016 році брав участь у АТО в місті Часів Яр Донецької області, пробув там 3 місяці. Демобілізувавшись, працював водієм у Києві. Серед захоплень – малювання, гра на гітарі. Мріяв завести велику собаку.

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога Роман добровільно прийшов до Солом'янського районного у м. Київ територіального центру комплектування та соціальної підтримки, але тільки 6 квітня був офіційно мобілізований до лав Збройних Сил України. Після навчання, яке тривало 4 місяці, старший солдат Роман Чепурний, старший навідник гранатометного відділення штурмової роти, захищав наш спокій та суверенітет України від російського агресора в районі селища Нью-Йорк на Донеччині. Там у грудні 2022 року, потрапивши під артобстріл, отримав осколкове поранення та легку контузію. Через деякий час був направлений на Бахмутський напрямок.

Роман був справжнім патріотом України. Він не раз казав: «За Україну – до кінця».

Вірний військовій присязі Захисник загинув 3 квітня 2023 року, виявивши стійкість та мужність у бою поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Рідні, близькі та знайомі згадують Романа як відкриту, добру, світлу, щиру людину. Турботливого, люблячого сина і брата. Надійного, вірного друга.

У Героя залишилися батьки, сестра, друзі…

Поховали Чепурного Романа Володимировича 15 квітня на батьківщині в селі Авдіївка.

У Авдіївському ліцеї на честь воїна встановлена меморіальна дошка.