День Соборності України відзначили в Понорницькій громаді

Дата: 22.01.2024 12:51

Фото без опису22 січня наша країна відзначає одне із найважливіших державних та національних свят – День Соборності України, що символізує єдність українських земель. Цього дня відзначається також і перше проголошення незалежності України.

Для того, щоб належно відзначити цю дату, на меморіальному комплексі у Понорниці відбувся мітинг, присвячений Дню Соборності України та 105 річниці від дня об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної української держави.

У цьому заході взяли участь працівники Понорницької селищної ради, установ і організацій громади, учні Понорницького ліцею, жителі селища, які хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку відділи шану учасникам визвольного руху всіх часів, воїнам та землякам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України в боротьбі з ворогами.

Проголошення Акта Злуки – важлива сторінка в літописі державотворення, і нині, за більш ніж століття, ми розуміємо, що соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення й майбутнє.

Пам’ятаймо, що сила української нації в нашій єдності!