Відбулось перше засідання виконавчого комітету у 2024 році

Дата: 09.01.2024 16:56

Сьогодні, 9 січня, члени виконавчого комітету Понорницької селищної ради зібрались на перше у новому році чергове засідання, яке відбулося під головуванням селищного голови Віктора Іващенка.

Робота розпочалась з підбиття підсумків діяльності виконкому за минулий рік. З відповідною інформацією виступила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Галина Супрун. Так, протягом 2023 року було проведено 20 засідань, на яких прийнято 522 рішення. З них:

• надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – 240;
  • схвалення проєктів програм – 31;
  • бюджетних питань – 15;
  • затвердження проєктно-кошторисних документацій – 17;
  • заслуховування звітів – 16;
  • надання матеріальних допомог громадянам – 43;
  • присвоєння поштових адрес – 50;
  • виготовлення та встановлення меморіальних дощок – 8;
  • виділення коштів з бюджету на виконання депутатських повноважень – 16;
  • інші – 86.

Далі, відповідно до порядку денного, заслухали звіт поліцейського офіцера громади Олега Серба про роботу у 2023 році, а також аналітичну довідку щодо підсумків роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Понорницької селищної ради за 2023 рік, підготовану начальником загального відділу Оленою Бибік.

Окрім цього, у межах засідання були опрацьовані й інші питання, у яких йшлося про:

• надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • надання дозволу органу опіки та піклування на відмову від прийняття спадщини;
  • встановлення тарифів на послуги з благоустрою комунального підприємства «Понорниця» Понорницької селищної ради;
  • схвалення проєкту Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Понорницької селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
  • визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт в населених пунктах Понорницької селищної ради для осіб, на яких накладено стягнення у вигляді громадських робіт, та об’єктів, на яких ці роботи будуть проводитися.
  • визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт в населених пунктах Понорницької селищної ради для осіб, на яких накладено покарання у вигляді громадських робіт, та об’єктів, на яких ці роботи будуть проводитися.
  • визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт, що можуть виконувати особи, які вчинили адміністративне правопорушення на території Понорницької селищної ради та переліку об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

Загалом на першому засіданні виконавчого комітету селищної ради було розглянуто понад 60 питань, з яких прийняті відповідні рішення.