Громада знову в скорботі через втрату Захисника Миленка Станіслава Михайловича

Дата: 01.01.2024 21:29

Фото без описуКожен загиблий воїн – це невимовний біль та розпач. Сьогодні для нашої громади вони подвійні, адже ми отримали ще одну гірку звістку про втрату Захисника.

У бою за Україну, її свободу і незалежність, мужньо виконуючи військовий обов’язок, 28 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області загинув молодший сержант Миленко Станіслав Михайлович.

Хоч воїн був родом із Запорізької області, з Понорницькою громадою його пов’язують молода дружина та маленький син, котрі проживають у селі Покошичі.

Станіслав народився 15 січня 1996 року. Після закінчення 9 класів школи в селі Світла Долина Новомиколаївського району Запорізької області здобув професію столяра в Кам’янському училищі. Строкову службу проходив в м. Запоріжжя, а після її закінчення навчався у військовій академії м. Львів.

З 2021 року Станіслав Миленко продовжив службу за контрактом і з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Спочатку – навчання на артилериста у м. Львів, далі – Чернігівський напрямок, і в березні 2023 – м. Бахмут, де й обірвалось його життя.

Співчуваємо дружині та сину загиблого, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай Господь дасть вам сили пережити це горе.

Вічний спокій душі та слава Воїну-захиснику! Тепер він триматиме для нас небо.

Поховання Станіслава відбудеться в селі Покошичі. Додаткову інформацію щодо зустрічі та поховання повідомимо згодом.