Привітання з Новим роком

Дата: 31.12.2023 20:02

Фото без описуШановні мешканці та гості Понорницької територіальної громади!

Від щирого серця вітаю всіх з прийдешнім Новим 2024 роком!

Рік, що минає, був одним із найтяжчих за всю історію незалежної України. Ми з гідністю витримали всі випробування і сьогодні перегорнемо ще одну сторінку нашого життя.

Але, на жаль, цьогоріч кожен з нас знову щось втратив. Хтось залишився без домівки й змушений був тікати від вогню окупантів за сотні кілометрів. Хтось вкотре відкинув ілюзії минулого про братні народи, розірвав зв’язки з родичами чи друзями. Проте все це не порівняти з тією втратою, яку сьогодні відчувають родини загиблих захисників. Пам’ятаймо наших Героїв!

Разом з тим цього року всі ми стали сильнішими. Ми навчилися більше любити рідну країну й один одного, допомагати, волонтерити, цінувати час, прості речі, кожен новий день.

Під новий рік зазвичай планують майбутнє та загадують бажання. Сьогодні у нас одне бажання на цілу країну, і я впевнений, воно обов’язково здійсниться в прийдешньому році. Дякую ЗСУ за можливість його зустріти!

Нехай рік прийдешній принесе на нашу землю мир та спокій, подарує впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай 2024 стане для всіх роком добрих змін, а для України – роком перемоги, зміцнення державності та соціально-економічного зростання!

З повагою - Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова