Транспортні послуги для маломобільних груп населення сільської місцевості

Дата: 22.12.2023 09:40

Фото без описуЗа підтримки Гуманітарного фонду для України (UkraineHumanitarianFund (UHF), Благодійний фонд "Рокада" допомагає маломобільним групам населення Чернігівської області, дорослим та дітям з інвалідністю, відвідати лікарні для медичного огляду чи лікування, державні заклади для оформлення документів або переїхати в інше місце проживання, тощо.

Ця транспортна послуга безплатна та здійснюється спеціально облаштованим автомобілем. Кожний запит розглядається індивідуально.

Якщо ви чи ваш родич потребує допомоги, заповніть заявку за посиланням https://docs.google.com/.../1Pmffr.../viewform... або подзвоніть на гарячу лінію 067-349-73-06 (пн-пт з 9:00 до 18:00).

Якщо ви зіткнулися з сексуальною експлуатацією та насильством і потребуєте психологічної підтримки, звертайтеся на "гарячу лінію" 0 800 331 916 (безкоштовні та анонімні консультації психологів) (будні: з 08:00 до 23:00, субота: з 08:00 до 12:00).

Проєкт реалізується за підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine.