Пройшла 34 сесія Понорницької селищної ради

Дата: 23.11.2023 16:40

До порядку денного 34 сесії Понорницької селищної ради восьмого скликання, яка відбулась сьогодні, 23 листопада, під керівництвом селищного голови Віктора Іващенка, були внесені питання з бюджетної, комунальної, регуляторної, освітньої та інших сфер життєдіяльності громади.

У ході роботи депутати підтримали такі питання:

• бюджет громади:
    • затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2023 року;
    • внесли зміни до рішення селищної ради про бюджет громади на 2023 рік.
  • комунальне майно:
    • надали згоду на безоплатне прийняття майна, яке знаходиться на балансі КНП «Коропська ЦЛ», у комунальну власність на його подальше закріплення за КНП «Понорницький ЦПМСД»;
    • прийняли у комунальну власність генератор від КНП «Менський ЦПМСД» та закріпили його за КНП «Понорницький ЦПМСД» на праві оперативного управління.
    • прийняли у комунальну власність гуманітарну допомогу від Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА;
    • прийняли у комунальну власність та взяли на баланс пішохідні містки у с. Покошичі.
  • освіта:
    • схвалили проєкт договору про співробітництво Новгород-Сіверської міської та Понорницької селищної територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Якісна освіта – успішна громада».
  • регуляторна діяльність:
    • затвердили План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

Також ухвалили низку рішень щодо підтримки Збройних сил України та розглянули інші питання.