Відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Понорницької селищної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 23.10.2023 17:06

Фото без опису23 жовтня 2023 року відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Понорницької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Голова робочої групи Віктор Іващенко подякував всім, хто долучився до збору інформації для проєктів розвитку, які відповідають завданням Стратегії.

Секретар робочої групи Марина Марченко ознайомила з результатами зібраної інформації та з проєктами, які були представлені мешканцями громади, керівниками структурних підрозділів селищної ради, старостами старостинських округів.

Проєктні ідеї, сформовані у Стратегії розвитку Понорницької громади, стосуються розвитку людського потенціалу, житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, спорту, транспорту, туристичного іміджу, адміністративних та соціальних послуг, громадських ініціатив.