Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 08.11.2023 15:13

Сьогодні, 8 листопада, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Віктора Іващенка. Члени виконкому працювали над вирішенням питань, які становили порядок денний засідання і були сформовані відповідно до звернень громадян і нагальних потреб, що стосувались життєдіяльності громади та її мешканців.

На засіданні також були присутні депутати селищної ради: Микола Наливайко, Андрій Серб, Микола Скрипка та Сергій Гвоздь.

У межах засідання члени виконавчого комітету:

• опрацювали низку питань щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • розглянули питання щодо виготовлення та надали дозвіл на встановлення пам’ятної дошки Захиснику України Івану Ларченку;
  • утворили раду з питань внутрішньо переміщених осіб при селищній раді;
  • взяли громадян на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»;
  • уторили комісію з передачі окремого індивідуально визначеного майна (транспортних засобів) з державної у комунальну власність;
  • заслухали звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців 2023 року;
  • розглянули заяви громадян щодо надання матеріальної допомогу на лікування та присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.
  • погодили виділення коштів з селищного бюджету на виконання депутатських повноважень.

Відповідні рішення, прийняті на засідання від 8 листопада, будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради у визначений законодавством термін.