У Понорниці привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 03.11.2023 14:53

Традиційно у першу неділю листопада своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – опікуватись тими, хто потребує підтримки. З цієї нагоди напередодні Дня соціального працівника у Понорниці пройшов урочистий захід.

Сьогодні у приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» зібралися разом працівники Центру, котрі зазвичай виконують свої професійні обов'язки в різних населених пунктах громади.

Із професійним святом присутніх вітали селищний голова Віктор Іващенко, керуюча справами виконкому Галина Супрун та директор ЦНСП Наталія Погребець. У своєму вітальному слові вони акцентували увагу на важливій роль соціальних працівників, які щоденно допомагають людям вразливих категорій долати життєві труднощі, вірити у свої сили. А також дякували їм за професіоналізм, щоденну кропітку роботу та душевне тепло.

Кращим працівникам соціальної сфери Віктор Іванович вручив відзнаки райдержадміністрації та селищної ради.

Подяка Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошена Салуян Наталії Миколаївні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Грамотами Понорницької селищної ради нагороджені:

• Овчинник Інна Миколаївна, головний бухгалтер комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • Олександренко Ніна Миколаївна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.

Подяки Понорницької селищної ради оголошені:

• Носенко Тамарі Іванівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • Трухан Тамарі Борисівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради;
  • Кириєвській Олені Іванівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради.