Пройшла 33 сесія Понорницької селищної ради

Дата: 25.10.2023 10:46

Пленарне засідання 33 сесії селищної ради відбулось учора, 24 жовтня, під головування селищного голови Віктора Іващенка.

До порядку денного увійшли основні питання, які стосувались комунального майна, адміністративних послуг, місцевих програм, підтримки ЗСУ, фінансової сфери тощо, та низка питань щодо регулювання земельних відносин.

У залі, де проходило засідання, були присутні 17 депутатів із 21. Участь у роботі також взяли заступники селищного голови, керуюча справами виконкому, старости округів громади та керівники відділів і виконавчих органів селищної ради.

З метою удосконалення роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

• покладено делеговані відповідно до законодавства повноваження у сфері державної реєстрації актів цивільного стану на відділ «ЦНАП».
  • затверджено Положення про відділ «ЦНАП» у новій редакції.

Також були внесені зміни до деяких документів:

• Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Понорницької селищної територіальної громади;
  • Програми підтримки діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в Понорницькій ТГ на 2023 рік
  • рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 3142 «Про бюджет Понорницької селищної територіальної громади на 2023 рік».

Окрім цього, під час засідання була прийнята нова бюджетна програма, яка сприятиме реалізації прав і задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади, забезпеченню їхнього доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг.

З рішеннями, ухваленими на 33 сесії, можна буде ознайомитись на сайті селищної ради у розділі «Офіційні докумети».