Захисник України Поздняков Сергій Тарасович посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня

Дата: 24.10.2023 16:53

Фото без описуПрезидент України посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня уродженця Понорницької громади, військовослужбовця Позднякова Сергія Тарасовича за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку. Відповідний указ про присвоєння відзнаки Володимир Зеленський видав 2 червня 2023 року.

13 жовтня у Чернігівській обласній військовій адміністрації відбулась церемонія вручення нагород сім’ям загиблих Захисників. В’ячеслав Чаус, начальник ОВА, вручив відзнаку мамі полеглого Воїна Оксані Пономаренко.

Сергій Поздняков загинув 3 березня 2023 року під час танкового обстрілу на Бахмутському напрямку. Йому назавжди залишилось 27...

Жодні ордени чи відзнаки не зможуть вгамувати біль рідних Захисника, життя якого забрала безжалісна війна. Проте, ці нагороди повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв. І щоб ми щоразу пам’ятали: їхня жертва не є даремною.

Служба та бойовий шлях відважного військового назавжди закарбовані в новій українській історії.

Вічна пам’ять та шана нашому Герою!