Звітуємо про ремонт доріг у населених пунктах громади

Дата: 23.10.2023 16:02

Фото без описуПродовжуємо нещодавно започатковану рубрику для висвітлення виконаної роботи на благо нашої громади. Сьогодні розповімо про діяльність, направлену на покращення покриття автодоріг.

Напевно, у кожному населеному пункті є проблемні дороги, які потребують ремонту та приведення до належного експлуатаційного стану. Вони створюють не лише незручності для учасників дорожнього руху, а ще й можуть стати причиною серйозного ДТП. Понорницька громада – не виняток. Тому, відновлення таких доріг стало одним із пріоритетних напрямків роботи селищної ради у цьому році.

За результатом опрацювання пропозицій депутатів вперше було виділено значні бюджетні кошти на реалізацію Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності Понорницької селищної ради на 2021-2023 роки.

Поточний ямковий ремонт ушкоджених ділянок асфальтобетонного покриття проводився на дорогах місцевого значення. Наразі відремонтовано проїжджі частини 10 вулиць у 4 населених пунктах. Це:

• смт Понорниця: вул. Вишнева, вул. Свириденка, вул. Миру;
  • с. Криски: вул. Шкільна, вул. Садова, вул. Висока, вул. Калинова;
  • с. Радичів: вул. Ярова, вул. Горова;
  • с. Шаболтасівка – вул. Перевертуна.

Здебільшого ремонтували полотно автошляхів пневмо-струменевим методом. На вулиці Високій у Крисках вирівнювання виконали шляхом прокладання суцільного шару асфальтобетонного покриття. Іноді ці способи комбінували, наприклад, як на вулиці Горовій у Радичеві.

Також на початку літа у Радичеві, Іванькові, Вербі, Зеленій Поляні, Осьмаках та Авдіївці відбувались роботи з грейдерування для виправлення профілю доріг, які не мають твердого покриття.

Упорядкування мережі вулиць і доріг громади буде тривати й надалі. У межах виділеного фінансування заплановано продовжити розпочату справу в наступному році.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису