Привітали працівників харчової промисловості з професійним святом

Дата: 13.10.2023 16:38

Фото без описуЩорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначають День працівників харчової промисловості.  Цього року свято припало на 15 жовтня.

Харчова промисловість в Україні – це тисячі великих, середніх та малих підприємств різної форми власності. Завдяки їм на полицях магазину панує таке розмаїття товарів.

Тож сьогодні, на передодні свята, селищний голова Віктор Іващенко привітав керівників харчово-переробної промисловості зі святом та вручив нагороди. За  сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток харчової та переробної промисловості та з нагоди Дня працівників харчової промисловості  нагороди отримали:

• Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошена Кобизській Тетяні Миколаївні, завідуючій виробництвом по переробці молока на молочному заводі ФГ «Білі роси»;
  • Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошена Бородюку Володимиру Миколайовичу, голові ФГ «Бородюк»;
  • Подяка голови Чернігівської обласної ради оголошена Боровику Олександру Володимировичу, директору приватного підприємства «АВАНГАРДХЛІБ».