Привітання з Днем захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 07:19

Фото без описуШановні захисники та захисниці, відважні сини та дочки українського народу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці два свята поєднані справжнім козацьким духом нашого народу, який є символом волі, незалежності та надихає рухатися до перемоги! Традиційно вшанування українських воїнів відбувається на Покрову, адже вона здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Проте, світ змінюється і в минуле відходять старі дати і звички, а ми повертаємося до наших витоків. Тому, цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше вітає своїх захисників і захисниць у нову дату.

Низько вклоняємося усім чоловікам та жінкам, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і навіть власне життя справі захисту нашої держави. Безмежна вдячність та вічна пам'ять героям, які зберегли і бережуть свободу та незалежність нашої країни!

У цей день бажаю всім міцного козацького здоров’я, справжнього українського достатку та нових перемог на благо своїх родин та нашої Батьківщини! Мирної України, злагоди та щасливого майбутнього! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці уберігає нас та Україну від бід і негараздів!

Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від підступного ворога, ми обов’язково переможемо.

Слава Україні та її захисникам і захисницям!

З повагою - Віктор Іващенко, Понорницький селищний голова