Фахівці Благодійного фонду «Право на захист» провели безоплатні консультації для жителів громади

Дата: 29.09.2023 15:39

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співпраці зосереджує свою діяльність на наданні допомоги населенню, яке постраждало внаслідок воєнних дій.

Тому, 28 вересня представники фонду в черговий раз відвідали Понорницьку громаду, щоб безоплатно проконсультувати ВПО, місцевих жителів та всіх охочих з юридичних і соціальних питань, надати кваліфіковану психологічну допомогу переселенцям.

На прийом, який проходив у селищній раді, завітали переважно внутрішньо переміщені особи. Фахівці у складі юриста, психолога та соціального працівника, спілкуючись з відвідувачами в індивідуальному та конфіденційному порядку, надали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

А для працівників селищної ради провели захопливий тренінг на тему особистих психологічних кордонів, у ході якого присутні дізнались що таке особисті кордони, навіщо вони потрібні та у яких сферах життя вони можуть порушуватись. Під час практичного заняття учасники отримали поради як зберігати свої і поважати невидимі границі інших.

Щиро дякуємо фахівцям Благодійного фонду «Право на захист» за співпрацю та підтримку.

Фото без описуФото без опису