Привітали з Днем рятівника працівників місцевих пожежних охорон

Дата: 15.09.2023 15:47

17 вересня Україна відзначає День рятівника. Це свято об’єднує людей відважних професій – пожежників, працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань і служб, які ліквідовують наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захищають життя і здоров’я людей.

Напередодні професійного свята слова щирої подяки були адресовані тим, хто оберігає спокій і завжди готовий прийти на допомогу жителям громади, які опинилися в біді – працівникам Понорницької та Авдіївської місцевих пожежних охорон.

Сьогодні вітала наших пожежників на їхніх робочих місцях керуюча справами виконкому Галина Супрун. Галина Петрівна подякувала сильним та відважним рятівникам за ліквідацію пожеж на території громади, оперативне реагування на виклики, врятовані життя та будинки громадян, а також за професіоналізм, командну роботу.

Традиційно заходи не обійшлися без відзнак.

За особистий внесок у справу цивільного захисту, забезпечення належного рівня пожежної безпеки, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Грамотою Понорницької селищної ради нагороджений колектив Авдіївської місцевої пожежної охорони, а колективу Понорницької МПО оголошена Подяка.