До Дня фізичної культури і спорту нагородили найкращих представників галузі

Дата: 08.09.2023 19:45

Напередодні Дня фізичної культури і спорту у Понорниці привітали та нагородили кращих представників спортивної галузі громади: людей, які виховують спортсменів та людей, які створюють гідні умови для їхнього розвитку.

Нагородження відбулось у Понорницькому будинку культури перед початком 31 позачергової сесії. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Віктор Іващенко. Він побажав усім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я, спортивних і життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Відзнаки для наших любителів спорту передали з Новгород-Сіверської районної державної адміністрації та районної ради, а вручив їх, за традицією, Віктор Іванович. Отже, за вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту у Новгород-Сіверському районі, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:

• Грамотою Новгород-Северської районної ради нагороджений Давиденко Олексій Володимирович, вчитель фізичної культури та предмету «Захист України» Понорницького ліцею Понорницької селищної ради;
  • Подяка Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошена Гончарову Юрію Вікторовичу, тренеру Центру духовного, фізичного та естетичного виховання «Десна»;
  • Подяка Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголошена Бородюку Андрію Володимировичу, приватному підприємцю, власнику фермерського господарства «Верба Агро», власнику Центру духовного фізичного естетичного виховання «Десна»;
  • Подяка Новгород-Сіверської районної ради оголошена Стельмаху Олександру Михайловичу, головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради.