З робочим візитом до Понорницької селищної ради завітали представники РВА та територіальних громад району

Дата: 17.08.2023 17:36

За ініціативою начальника районної військової адміністрації Сергія Сергієнка вчора у Понорницькій громаді відбулась виїзна нарада з селищним головою Віктором Іващенком, у якій також взяли участь керівництво та працівники районної державної адміністрації, Новгород-Сіверської та Семенівської міських рад, Коропської селищної ради та представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Першочергово гості ознайомились із станом справ у громаді: побували у Авдіївському та Понорницькому ліцеях, Понорницькому центрі первинної медико-санітарної допомоги, дізнались про роботу Авдіївської місцевої пожежної охорони та комунального підприємства «Понорниця».

«Ми побачили приклад злагодженої роботи очільника громади та його команди, ефективного вкладення коштів у розвиток громади. Адже від моменту утворення громади починати довелося майже з нуля, а вже за кілька років проведений значний обсяг роботи, аби територіальна громада розвивалася та була успішною. Значні ресурси вкладаються у розвиток освіти, культури, відкрито заклад первинної ланки медичної допомоги, розширюється мережа послуг комунального підприємства, активно ведуться роботи з благоустрою населених пунктів, організовано роботу двох пожежних команд, місцевого пункту поліції. Для вирішення проблемних питань місцевого значення залучаються й позабюджетні кошти» – зазначили у Новгород-Сіверській РВА.

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, а згодом і опалювальний період, який може бути так само складний як і попередній. Тому, основними питання для опрацювання на нараді були підготовка закладів освіти до нового навчального року та підготовка господарського комплексу й об'єктів критичної інфраструктури громад району до опалювального періоду 2023/2024 років. Також обговорили досить важливі теми щодо функціонування споруд цивільного захисту для укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виконання мобілізаційних завдань на території району, організації надання допомоги військовим формуванням ЗСУ.

У продовження наради її учасники розповіли про проведену роботу з вищевказаних напрямків та озвучили проблемні питання, які потребують вирішення.

Підсумовуючи результати заходу, начальник РВА наголосив, що у пріоритеті – максимально забезпечити ефективний і безпечний освітній процес, аби діти району мали можливість навчатися в належних умовах, здобувати якісні знання. Також у полі зору – підготовка до опалювального періоду. Наша задача – бути готовими до будь-яких випробувань та зробити все можливе, щоб перезимувати без потрясінь і втрат.

Сергій Сергієнко подякував очільникам громад за їхню роботу, розумний підхід до вирішення справ, співпрацю, адже спільними зусиллями легше досягнути поставлених завдань.