На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС розглянули питання інвентаризації захисної споруди цивільного захисту

Дата: 08.08.2023 12:54

Сьогодні у приміщенні Понорницької селищної ради відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Віктора Іващенка. У роботі комісії, окрім її членів, взяв участь начальник дільниці ДМД № 324/5 м. Бахмач Чернігівської філії АТ «Укртелеком» Владислав Кривенко.

На порядок денний винесене одне питання, яке потребувало оперативного вирішення. Зокрема, йшлося про інвентаризацію захисної споруди цивільного захисту на території громади.

Заступник голови комісії Анатолій Кашич зазначив, що відповідно до чинного законодавства технічну інвентаризацію протирадіаційних укриттів (ПРУ) потрібно було провести до 30 грудня 2015 року. Але, не зважаючи на це, станом на 3 липня 2023 року на території громади не проведено інвентаризацію однієї захисної споруди – ПРУ № 93083 за адресою: вул. Сіверська, 13, смт Понорниця, балансоутримувачем якої є ПАТ «Укртелеком».

З урахуванням обговорення цього питання та з метою належної організації укриття населення громади в спорудах цивільного захисту балансоутримувачу протирадіаційного укриття надані відповідні рекомендації.