Наш Захисник Віктор Гончаров навіки повертається в рідну Понорницю...

Дата: 26.07.2023 17:22

Фото без описуТіло загиблого воїна Гончарова Віктора Григоровича везуть на рідну землю. Давайте разом зустрінемо Героя, створивши живий коридор!

Орієнтовно у Понорницю траурний кортеж прибуде сьогодні, 26 липня, о 22:00 зі сторони Коропа і рухатиметься у напрямку будинку, де проживає родина загиблого (вулиці Лісова, Л. Українки, Довженка, Сіверська, Європейська).

Прощання відбудеться завтра, 27 липня, об 11:30 біля будинку загиблого воїна. Запрошуємо всіх жителів громади прийти на церемонію поховання і вшанувати пам'ять нашого захисника.

27 липня у Понорницькій громаді оголошується Днем жалоби. Відповідно до розпорядження селищного голови обмежується проведення розважально-концертних заходів та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування. У цей день слід приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ та організацій.

Вічна пам’ять і слава Герою!