Вітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем медичних працівників

Дата: 27.07.2023 08:43

Фото без описуШановні медичні працівники, ветерани галузі охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю з нагоди професійного свята – Дня медичних працівників!

Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». І справді, професія медика – це набагато більше ніж просто професія. Своїм життєвим покликанням ви обрали благородну справу – порятунок життя. Лікарі, медсестри, фармацевти, фельдшери, санітари – у кожного з вас особлива місія і власна відповідальність за життя та здоров’я людини. Ваша професія почесна і вкрай непроста, адже ви лікуєте не лише тіло, а й зцілюєте душу, даруючи надію на одужання.

Дякую всім медикам Понорницької громади за вашу сумлінну працю, співчуття, доброзичливість до пацієнтів та відданість професії. Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя подарує вам щасливі моменти та приємні спогади, розуміння і вдячність людей. Низький уклін вам за невтомну працю!

Окремо хочу подякувати медикам, які стоять на варті життя на передовій, рятуючи наших воїнів, і тим, які бережуть життя українців у «гарячих точка» нашої держави, часто ціною свого життя і здоров’я.

Схиляю голову перед медиками-героями, які загинули, виконуючи військовий обов’язок. Світла пам’ять і слава кожному з них. Їх жертовність назавжди залишиться у пам’яті вдячних українців.

З повагою – селищний голова Віктор Іващенко