Привітання селищного голови Віктора Іващенка з Днем бухгалтера та аудитора

Дата: 16.07.2023 08:53

Фото без описуШановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора!

Відзначення цього дня підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів та наповнення місцевого бюджету, що є важливою умовою подальшого розвитку нашої громади.

Висловлюю вам вдячність за терпіння, відповідальне ставлення до свого обов'язку та щоденну кропітку працю, яка визначається найвищими моральними якостями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою - селищний голова Віктор Іващенко