Сьогоднішні діти – це майбутнє України

Дата: 29.06.2023 10:04

Фото без описуСаме на них ми покладаємо надії на відбудову й уславлення рідної землі після здобуття Перемоги. Саме їм творити наше світле і щасливе «завтра». І тому, у березні 2023 року на черговій сесії Понорницької селищної ради було прийнято програму «Обдаровані діти – майбутнє України». ЇЇ мета – підтримка і заохочення здібних та обдарованих дітей нашої громади, а також їхніх наставників.

56 дітей з 577 здобувачів освіти, які закінчили навчальний рік у закладах освіти громади, отримали грошові винагороди за власні здобутки і досягнення. На урочистостях до Останнього дзвоника представники відділу освіти, культури, молоді та спорту вручили їм сертифікати на суму від 500 до 3 000 грн – саме такими були розміри премій.

12 дівчат і хлопців здобули грошові винагороди за відмінне закінчення 4, 9 та 11 класів, троє – це золоті медалісти Понорницького та Авдіївського ліцеїв, двоє здобувачів освіти з Крисок та Авдіївки вибороли перемогу на захисті наукових робіт МАНУ, ще 6 –  переможці інтелектуальних конкурсів з Крисок.

А найбільший преміальний фонд дістався хлопцям та дівчатам за спортивні перемоги у Відкритій спартакіаді Понорницької та Коропської громад – 33 нагороди. Безсумнівну першість по кількості нагороджених виборов Понорницький ліцей – 34 сертифікати. Авдіївський ліцей – 9 сертифікатів, Крисківська гімназія – 7, Деснянська гімназія – 6.

Кожна дитина – унікальна. Важливо помітити і розвинути в ній ті риси, які допоможуть їй самоствердитись у житті. Добре, якщо в дітей є такий наставник. За умовами Програми премії отримали і 5 педагогів із шкіл громади, які допомагали своїм учням дійти до переможних результатів.

Перший рік дії Програми є стимулом для всіх здобувачів освіти і доказом того, що навіть за шкільними партами можна заробити свої перші гроші. Треба тільки докласти зусиль і мати перед собою чітку мету. Бо успіх – то тільки 10 відсотків таланту, а решта 90 відсотків – наполеглива праця.

Тож зичимо нашому молодому поколінню добре відпочити за літо, щоб з осені знову долати нелегкий шлях до зіркового Олімпу!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Понорницької селищної ради