Розподіл бюджетних коштів та управління комунальним майном – ці та інші питання розглянули на засіданні 28 сесії селищної ради

Дата: 27.06.2023 16:21

Фото без опису27 червня пройшло пленарне засідання 28 сесії Понорницької селищної ради восьмого скликання. Вів засідання селищний голова Віктор Іващенко. Окрім 15 депутатів ради, у роботі взяли участь заступники селищного голови Галина Яковець та Анатолій Кашич, керуюча справами (секретар) виконкому Галина Супрун, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зикун, начальник фінансового відділу Світлана Погорілко та начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Артем Жура.

Одним із важливих питань порядку денного було внесення змін до бюджету Понорницької селищної територіальної громади на 2023 рік. За рахунок вільного залишку бюджетних коштів, який склався на 1 січня 2023 року вирішили виділити кошти із селищного бюджету:

• на виготовлення проєктно-кошторисної документації приміщення ЦНАПу;
  • на придбання фарби для закладів освіти, ремонт огорожі футбольного поля у Понорницькому ліцеї, трубу теплотраси у Крисківській гімназії, тривожні кнопки та протигази в усі заклади освіти, оплату послуг БТІ і поточного ремонту укриття, заміну вікон у Деснянській гімназії, підвищення кваліфікації з охорони праці, придбання службового автомобіля, капітальний ремонт з’їзду на території Понорницького ліцею, капітальний ремонт укриття у Понорницькому ЗДО, придбання ноутбука;
  • на придбання будівельних матеріалів для поточного ремонту у Авдіївському ЗДО;
  • на придбання будівельних матеріалів, виготовлення стендів для закладів культури і виготовлення проєктно-кошторисної документації по капітальному ремонту КЗ «Понорницький СБК»;
  • на капітальний ремонт ділянки тротуару по вулиці Сіверська в смт Понорниця біля Понорницького ліцею;
  • на придбання дров КНП «Понорницький ЦПМСД» у зв’язку з початком підготовки до опалювального сезону 2023/2024 років;
  • на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, що не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

На порядок денний засідання було винесено й інші питання, що стосувались:

• майна комунальної власності:
    • Про надання згоди на списання майна (основних засобів), що належить до комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади, з балансу Понорницької селищної ради.
    • Про надання згоди на списання майна (основних засобів), що належить до комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади, з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради.
    • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за відділом освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради на праві оперативного управління.
    • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за КНП «Понорницький ЦПМСД» на праві оперативного управління.
    • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за КНП «Понорницький ЦПМСД» (відділення ФАП у с. Авдіївка) на праві оперативного управління.
    • Про закріплення майна комунальної власності Понорницької селищної територіальної громади за КП «Понорниця» на праві господарського відання.
    • Про прийняття майна у комунальну власність Понорницької селищної територіальної громади та його закріплення за відділом освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради на праві оперативного управління.
  • галузі освіти:
    • Про внесення змін до рішення Понорницької селищної ради від 28 вересня 2021 року № 11-1681-VІІІ «Про затвердження структури закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» загального типу розвитку Понорницької селищної ради».
  • податків та зборів:
    • Про внесення змін до рішення Понорницької селищної ради від 15.07.2021 № 9-1020-VIII «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Понорницької селищної ради на 2022 рік» та продовження терміну дії цього рішення.
  • земельних відносин:
    • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.
    • Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду.
    • Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок (паї) на території Понорницької селищної ради.
    • Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок (паї).
    • Про затвердження проєкту землеустрою з організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду.
    • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
    • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Понорницької селищної ради.

З усіх питань ухвалили позитивні рішення, які будуть опубліковані на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства.